Düğün Hikayesi | Ar10 Medya Tanıtım

Medya Destek Hattı0850 840 15 42Dilerseniz biz sizi arayalım.

Düğün Hikayesi

//Düğün Hikayesi

Düğün Hikayesi

En özel günümüzden bize arda kalan tek şey resimler ve videolardır. Bu sebeple resim çekimi için ayarladığınız resimcilerin son derece profesyonel ve orijinal fikirlere sahip bireyler olmasına itina göstermelisiniz. Aksi taktirde bir daha tekerrürünü yapamayacağınız bu organizasyondan geriye çok da güzel olmayan resimler elinize geçecektir.

Son yarıyıllarda üretilen orijinal fikirler arasında en çok dağılanı ise düğün hikayesi düşüncesidir. Düğün Hikayesi; ayarlamış olduğunuz resimcilerin hünerlerine ve yaratıcılıklarına bağlı olarak tüm düğünün özeti halinde hazırlanmış video ve albüm formatında düğün fotoğraflarınızın olduğu şahane bir tasarımdır. Bu tasarım sayesinde elinize şahane hatıraların ve herkesin tebessüm dolu olduğu en güzel anlar öyküleştirilmiş biçimde geçecektir. Düğün hazırlığından başlayarak düğün bitimine kadar olan kısmını anlatan bir video ve albüm formatı sayesinde sizin öğrenmediğiniz anlarda düğününüzde yaşanan hoş hatıraları görebileceksiniz. Fotoğrafların aşınmasının ve saniyelik bir anı anlatmasının yanı gizeme düğün öyküsü tüm düğününüzün özetini basitlikle anlatan bir tasarımdır.Gelinin kuaför hazırlıkları, damadın berber hazırlıkları, araba süsletme, konuttan gelin alma, gelinin konuttan çıkarılışı, düğün mekanına giden kafile, gelin odası, misafirlerin gelişi ve düğününüze dair daha bir hayli şey fotoğraflanarak en hoş biçimde öykünüze sizin için yansıtılır. Sizler de AR10 ‘un profesyonel çekim ekibiyle ,eşsiz tecrübeli kadrosuyla birlikte en özel ,en güzel anlarınızı ölümsüzleştirin.

 

Bir önceki yazımız olan Tv Programı başlıklı makalemizde kısa tanıtım filmi, reklam ve reklam tanıtım ve Otel Tanıtımı hakkında bilgiler verilmektedir.

By | 2018-03-02T15:46:47+00:00 Şubat 24th, 2018|Genel|Yorum yok

About the Author:

Siz de fikrinizi belirtin